TRIGGER 3 Gamescom

TRIGGER #3 – Gamescom 2017

Po tygodniowej przerwie wracamy z nowym materiałem – tym razem nie mieliśmy wielkiego wyboru, jeśli chodzi o temat, bo ten sam do nas przywędrował. Oczywiście mowa o tegorocznym Gamescom u naszych zachodnich sąsiadów. Wszelkie wrażenia w materiale, ale już teraz wiedzcie, że „ohów” i  „ahów” zbyt wielu nie uświadczycie. Niestety, ale targi Gamescom, z roku na rok, wypadają coraz gorzej dla dla osób, których tam po prostu nie ma fizycznie. Bierni, Internetowi obserwatorzy muszą zadowolić się znanymi wcześniej fragmentami gameplayów i miernymi zapowiedziami średniaków – Biomutant anyone? Ze swojej strony mogę tylko zaprosić do oglądania i posłuchania tego co mamy do powiedzenia przez te 30min nagrania. 

Za tydzień standardowo usłyszycie nasza dójkę (Coati & Gumcol), ale nie wykluczamy powrotu jednego z synów marnotrawnych. Co będzie tematem? Film. Jaki? Taki, na którym ostatnio nasza trójka się mocno zawiodła. Do usłyszenia za tydzień!

The following two tabs change content below.

Paweł "Coati" Orawski

Gracz i pasjonat od zawsze. Pierwszy sprzęt do grania, który z zasadzie stał się zapalnikiem do rozwijania pasji, to było poczciwe Commodore 64. Dalej było już tylko z górki i skacząc z kwiatka na kwiatek, Paweł stał się wierny obozowi Sony i w marginalnym stopniu Nintendo. Aha, W międzyczasie wpadł w sidła nowego hobby zwanego... High-End Audio (na szczęście tylko portable). Fan japońszczyzny, rzadko kończy jakieś gry dwa razy, nie lubi sportówek i padów od xboxa 😛