gow rdr2 trigger

RDR2 & GOW – Czy to już historia? – TRIGGER 31

Za chwilkę minie nam czwarty kwartał 2019 roku, a my powracamy do dwóch wielkich premier zeszłego kalendarza. Multiplatformowy Red Dead Redemption 2 oraz ekskluzywny dla PlayStation God of War. Oba tytuły omawiamy przez pryzmat czasu i zmian na rynku gier, zmian ostatnich kilku miesięcy. Jak zapamiętaliśmy te gry, czy są warte polecenie, czy obiecanki deweloperów zostały spełnione?

Do wspólnego nagrania zaprosiliśmy naszego wieloletniego kolegę i jednego z ojców założycieli Operacji Panda – Błażeja Mateusza „Metzen” Jankowskiego. Mateusz podzielił się z nami swoimi spostrzeżeniami oraz opinią na temat tych dwóch, growych molochów. Pewnie mało kto wie, ale swego czasu Metzen sporo działał na scenie skupionej wokół gier RockStara, to też jego wiedza jest ponadprzeciętna… i to słychać. Ah, w nagraniu usłyszycie także głos Tomka oraz mój (Paweł), przy czym nadal nie rozumiem dlaczego tak bardzo chcieli, żeby brał w tym wszystkim udział. Gier o kowbojach oraz koniach nie tykam nawet przegniłym kijem (inna sprawa, po co miałbym dotykać takiego kija…?).

RDR2 & GOW vs. czas

W materiale prześledzimy cofniemy się nieco do naszych początków z obiema seriami. Przypomnimy sobie jakie wrażenie zrobił na nas pierwszy God of War na PlayStation 2 i jaka była tendencja serii na przestrzeni lat. To samo z Red Dead Redemption 2 i poprzednimi grami serii. Daliśmy sobie już spokój szerszym omawianiem Gun.Smoke z 1985 roku, ale chyba warto odnotować, że gra była inspiracją do powstanie Red Dead Revolver.

Więcej po wpisaniu tagu na FB #pandagaminghistory

Czy to historia?

Koniec końców, nieco marudzimy, trochę chwalimy i jedno wiemy na 100%. Każdy w nas ma inny gust co do gierek. Nie będę zdradzać więcej zawartości najnowszego epizodu Triggera, po prostu zaproszę was do odsłuchania oraz podzielenie się z nami opinią na temat RDR2 oraz GOW. Czy gry wam się podobały i czy waszym zdaniem należą już do historii gamingu, a może to nadal świeży temat?