O nas

Gry video. Dojrzewaliśmy z nimi i dorośleliśmy z nimi. Od zawsze je kochaliśmy i ich nienawidziliśmy. Stały się integralną częścią naszych żyć i naszą pasją. Przez lata pisaliśmy o nich oraz wgryzaliśmy się w branżę i poznawaliśmy jej sekrety. Przyszedł czas, byśmy zaczęli robić to na własnych zasadach. Operacja Panda to nasz hołd dla gier video i kultury popularnej. Mamy nadzieję, że będziecie się przy naszych materiałach bawili równie dobrze jak my, gdy je tworzyliśmy.

O nas: Założyciele

Coati

Urodzony z padem w ręku, a dokładniej to z joystickiem, bo w wpierwsze gierki grał na Commodore 64. Na jego (nie)szczęście, ma zapedy kolekcjonerskie, co skutkuje pojawianiem się dziwnych, małoznanych tytułów gier na półce. Hobbystycznie, a w zasadzie zawodowo też, majstruje przy elektronice. Obecnie częściej patrzy w stronę retro konsol, niż nowej generacji. Ex-psychofan sagi MGS.

Metzen

Jak był mały, lubił patrzeć jak jego brat gra w Diablo i Warcrafta 2, później nie stać go było na komputer, który pociągnąłby GTA2. Obecnie akolita SONY o reaktywujących się ciągotach do wszystkiego, co japońskie. Poza graniem i czytaniem komiksów tłumaczy, pije dużo whiskey i rozmawia po niemiecku z rozgniewanymi ludźmi. Gry nie muszą być dla niego „sztuką”, żeby dać mu „coś więcej”.

Współpracują z nami

  • Przemo „Zaix” Sztejdur
  • Tomek „Danteveli” Piotrowski
  • Kamil „Gumcol” Gumienny
  • Tomek „CBOY” Zamojski

Prawa autorskie i informacja prawna

Wszelkie prawa zastrzeżone – Kopiowanie tesktów tylko za zgodą autorów.

Kontakt

Chcesz nawiązać z nami współpracę? Lubisz nasze materiały i pragniesz się do nas odezwać? A może po prostu ciekawi Cię, czemu Coati majstruje przy konsolach z palnikiem, a metzen musi walczyć ze swoim kotem o pada?

Odezwij się do nas! Po prostu skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej – postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej!

pawel.orawski(at)operacjapanda.pl

Znajdziecie nas też na Facebooku FB.com/OperacjaPanda/ oraz Instagramie instagram.com/triggerpodcast/