TRIGGER PODCAST

TRIGGER #1 – Pilotażowy podcast zespołu Operacja Panda

Cześć, po bardzo długim czasie stagnacji i okazjonalnego publikowania “losowych materiałów badających rynek” na blogu – ruszamy z inicjatywą Video-Podcastów. Przy obecnej konkurencji, w Polskim Internecie, w tematyce okołogrowej mamy bardzo wysoko postawioną poprzeczkę… DLATEGO postanowiliśmy spróbować ją przeskoczyć, a przynajmniej dobić do jej poziomu. Oczywiście nie od razu Rzym zbudowano, to też mamy świadomość, że sporo szlifów jeszcze przed nami.

Czego możecie się spodziewać? Garstki aktualności oraz tematu głównego, którym w tym tygodniu będą niewydane bądź też skasowane z list wydawniczych gry. Skupiliśmy się głównie na konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360 i jest to dopiero początek długiej serii, rozpisanej na wiele miesięcy do przodu.

Oczywiście i jak zawsze przy okazji tego typu inicjatyw, bardzo, ale to bardzo liczymy na wasze spostrzeżenia i wszelkie słowa krytyki.

Kolejny materiał już za tydzień o podobnej porze!

Please follow and like us:
The following two tabs change content below.

Paweł "Coati" Orawski

Gracz i pasjonat od zawsze. Pierwszy sprzęt do grania, który z zasadzie stał się zapalnikiem do rozwijania pasji, to było poczciwe Commodore 64. Dalej było już tylko z górki i skacząc z kwiatka na kwiatek, Paweł stał się wierny obozowi Sony i w marginalnym stopniu Nintendo. Aha, W międzyczasie wpadł w sidła nowego hobby zwanego... High-End Audio (na szczęście tylko portable). Fan japońszczyzny, rzadko kończy jakieś gry dwa razy, nie lubi sportówek i padów od xboxa 😛