Konkurs świąteczny 2019 operacjapanda

Świąteczny konkurs z kodami do gier (PS4/NSW)!

Odwiedził nas Gierkołaj, który stwierdził, że w tym roku najmłodsi powinni otrzymać dodatkowy prezent w postaci kodu na grę (PS4 lub Nintendo Switch), w związku z tym organizujemy świąteczny konkurs! W naszym worku mikołaja znajdziecie: Gang Beasts (PS4), Asterix & Obelix XXL 3 – The Crystal Menhir (PS4), Ready Set Heroes (PS4), Concrete Genie (PS4), Garfield Kart Furious Racing (Nintendo Switch), Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King (Nintendo Switch). Dowiedzcie się, jak zgarnąć jeden z kodów!

Podarujcie więcej radości na święta!

Zadanie jest proste – opiszcie swoje najprzyjemniejsze wspomnienie z grami wideo w okresie świątecznym i wyślijcie na nasz adres mailowy [email protected]. Może to być na przykład niezapomniany prezent od mikołaja, turniej rodzinny lub inna sytuacja, w której konsole lub gry totalnie odmieniły Waszą gwiazdkę. W świątecznym konkursie może wziąć udział każdy dorosły, lecz zależy nam na tym, aby najwięcej radości sprawić najmłodszym. Rodzice, wujkowie, chrzestni, to zadanie bojowe kierujemy do WAS! Na zgłoszenia czekamy do 20.12.2019. Zwycięskie historie opublikujemy na łamach naszego bloga, a także przedstawimy je w podcaście Trigger!

Jak wysłać zgłoszenie?

Wspomnienia wysyłajcie na [email protected] – tytuł wiadomości „Konkurs świąteczny 2019” i koniecznie dopiszcie, na którą konsolę chcielibyście otrzymać kod (PS4/NSW). Nie zapomnijcie, żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem! Zwycięzców wyłoni nasze jury w postaci: Pawła, Tomasza i Kamila. Ogłoszenie wyników 22.12.2019 – tuż przed świętami! Tytuły przyznamy zwycięzcom losowo, uwzględniając przy tym wybraną przez nich platformę. Regulamin konkursu znajdziecie na samym końcu wpisu. Za kody serdecznie dziękujemy CDP – Dystrybucja Gier oraz PlayStation Polska <3

PS. Doprecyzowując, każdy pełnoletni gracz może wziąć udział w konkursie, nie-rodzice, nie-wujkowie, nie-chrzestni również!

Życzymy powodzenia! 🙂

Świąteczny Kamil (dwie dekady temu)


Co można zgarnąć?!

Gang Beasts (PS4)

Przezabawna gra zręcznościowa, w której gracze kontrolują walczące ze sobą galaretowate pamperki. Mnóstwo zabawy (do 4 graczy w kanapowym co-opie!), świetna zabawa fizyką i niezapomniane starcia w Beef City (Wołomin?) – to wszystko znajdziecie w Gang Beasts, tytule stworzonym przez niezależne studio Boneloaf. Nie wiem jak Wy, ale my byśmy się klepali. Mocno!


Asterix & Obelix XXL 3 – The Crystal Menhir (PS4)

Chcesz naklepać rzymianom? Dobrze się składa, bo doskonale wszystkim znany duet Asterixa i Obelixa powraca! Asterix & Obelix XXL 3: The Crystal Menhir jest świetną przygodówką, którą można przejść w dwuosobowym, kanapowym co-opie. Pozycja doskonała do rodzinnych posiedzeń zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych graczy.


ReadySet Heroes (PS4)

Losowo generowane plansze, zgrana ekipa bohaterów, mnóstwo rozwałki, przyjemna mechanika i multiplayer – tak można określić ReadySet Heroes. W grze likwidujesz potworki i zbierasz specjalne łupy, dzięki którym zyskujesz jeszcze większą moc, a dodatkowo musisz się zmierzyć z pozostałymi graczami – rodziną lub przyjaciółmi. Hack’and’slash w przystępnej, bardzo kolorowej formie. Idealna gra do wspólnej zabawy w świąteczny wieczór!


Concrete Genie (PS4)

Concrete Genie to bardzo niepozorny, lecz niesamowity tytuł, który z pewnością wciągnie każdego gracza po uszy. Wyobraźcie sobie miasto. Nudne, smutne, pokryte czarną mazią. Miasto, z którego uciekają wszyscy mieszkańcy. Główny bohater, Ash, przy pomocy magicznego pędzla próbuje jednak wprowadzić do niego odrobinę kolorytu poprzez malowanie ścian. Następnie te malunki ożywają i starają się wygonić mrok. Głęboka, wciągająca historia.


Garfield Kart Furious Racing  (Nintendo Switch)

Pamiętacie pulchnego kotka, wielbiciela lazanii? Tego, który ciągle musi użerać się ze średnio ogarniętym psem Odie? Tego, który ciągle chce jeść? Tego lenia?! Rudy Garfield, bo o nim właśnie mowa, wylądował w grze wyścigowej Garfield Kart Furious Racing. Tytuł ten z pewnością spodoba się młodszym miłośnikom wyścigów i rywalizacji (rozgrywka do 8 osób). Zacięta walka i spora doza emocji w przyjemnej oprawie. Czego chcieć więcej, od rodzinnej gry wyścigowej?


Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King (Nintendo Switch)

A za moich czasów gry przygodowe były dwuwymiarowe i nie wybaczały porażki… Na szczęście odświeżone klasyki w Disney Classic Games: Aladdin and The Lion King wybaczają dużo więcej błędów niż oryginalne pierwowzory i stanowią doskonałą okazję do tego, aby pokazać najmłodszym, jak kiedyś wyglądały gry wideo. Starsi gracze z pewnością chętnie wrócą do tytułów, które nałogowo męczyli po powrocie ze szkoły. Po odrobieniu pracy domowej, oczywiście!


The following two tabs change content below.

Kamil Gumienny

Gracz z ponad 25-letnim stażem. Ex-radiowiec i dziennikarz, obecnie związany z branżą SEO. Dużo krzyczy (szczególnie podczas rozgrywek on-line), często gada głupoty, jest fanbojem serii Persona i Duke Nukem 3D. Najbardziej lubi gry w cenach promocyjnych - im taniej, tym lepiej! Lubi dobrze pojeść, co niestety widać po rosnącym bębnie, raczej domator. Kiedyś grał tylko na PC, dziś wielbiciel konsol Sony i Switcha.