gra o tron podsumowanie serialu

Gra o Tron – TRIGGER SPECIAL

Już przy okazji ostatniego odcinka (czyli relacji z Pixel Heaven) wraz z Pawłem przebąkiwaliśmy, że taki odcinek może powstać. Nie sądziłem jednak, że nagram takowy z Przemkiem “Zaixem” Sztejdurem oraz Mateuszem”Metzenem” Jankowskim, a ja będę debiutować w roli prowadzącego. Jeżeli chcecie się dowiedzieć co mamy do powiedzenia na temat całej marki Game of Thrones (Gra o Tron) to wierzcie mi – lepiej trafić nie mogliście 🙂

MVP dzisiejszego podcastu

Gra o Tron ma to do siebie, że do niedawna dzieliła ludzi na dwa obozy. Tych, co śledzi każdy epizod z duszą na ramieniu oraz tych, którzy chełpią się, że nie obejrzeli ani jednego odcinka. Od teraz mamy także trzecią grupę – ludzi po prostu wkur***nych całym ósmym sezonem.

Spoko, ale tak naprawdę to czym się wyróżniamy poza tym, że nikt z nas jeszcze nie usunął subskrypcji HBO GO po emisji ostatniego epizodu? Przede wszystkim – wiedzą Przemka. Zaix w swojej skromności (i sporą dożą podejrzliwości) pewnie stwierdzi, że za bardzo gloryfikuje jego osobę, no ale prawda jest taka, że on o uniwersum Gry o tron wie bardzo dużo. Grał, czytał i oglądał prawie wszystko, co związane z franczyzą. Moim zadaniem było jedynie go ciągle nakręcać 🙂

Hejcik Gry o tron, w słusznej sprawie

Poza tym oczywiście, że musieliśmy pójść w klasykę i wylać swoje gorzkie żale. Czynimy to jednak z klasą godną milordów…ok, kogo ja próbuje oszukiwać 😀 Obiecuje, jednak, że poza wulgaryzmów oraz hejtu, zdarza nam się powiedzieć coś sensownego. Chociażby o tym, jak serial odnosi się bezpośrednio do książek i jak klaruje się przyszłość Gry o Tron.

W każdym bądź razie zapraszam do odsłuchania naszego nowego epizodu. No i mam nadzieję, że po debiucie w roli “wodzireja” będę powoli się rozkręcać i chwytać lepsze flow. Enjoy!

The following two tabs change content below.
Wieloletni fan Nintendo i Zeldy, grywa też na sprzęcie Sony. Gadżeciarz, wielbiciel Tindera. Jest wielkim fanem urządzeń Xiaomi i Huawei. Bardzo lubi promocje i możliwie jak najtańsze zakupy nowego sprzętu - #Cebuladeals to jeden z jego ulubionych tagów śledzonych w social mediach.