Pierwszy epizod naszego podcastu w 2020 roku już online. A w nim? Trzy tematy. Podsumowanie 2019, mglista przyszłość oraz komentarz i rozwiązanie naszego świątecznego konkursu. Teoretycznie powinniśmy podsumować miniony rok od strony naszego bloga, podcastu, osiągnięć oraz planów na przyszłość. Nie zrobiliśmy tego, bo ważniejsze jest dla nas patrzenie w przyszłość i robienie wszystkiego najlepiej jak potrafimy.

Gruba krecha i do przodu

Epizod Trigger Podcast, nazwany 1920 #43, nagraliśmy w przeddzień tegorocznych targów elektroniki użytkowej CES2020. Na szczęście informacje o PlayStation 5 sprowadziły się do prezentacji logo konsoli i nagrywanie suplementu jest raczej zbędne. W sumie internet jest w tej chwili przeładowany logiem PS5, więc po co dokładać swoją cegiełkę? 😉

Podsumowań czar 1920

Powyższa fotka przedstawia jedyną grę z 2019 roku, co do której wszyscy są zgodni – jest dobra, przywołuje fantastyczne wspomnienia i daje sporo frajdy podczas zabawy. Resident Evil 2 Remake. Co do innych gier z minionych miesięcy zdania są już podzielone. Tu coś nie zagrało, to nie spełniło oczekiwań, a jeszcze inna gierka okazała się totalnym nieporozumieniem. Anthem anyone? W każdym razie, więcej usłyszycie w nagraniu. Oczywiście nie będzie tylko gierkach! Powiemy również o branżowych wydarzeniach, przejęciach czy ważnych premierach sprzętu (Nintendo Switch Lite, Xbox One Digital Only) i usług (Google Stadia)…

Koniec historii, czas na przyszłość…

…i wróżenie z szklanej kuli. Może nie tak do końca, bo znamy mniej więcej plany korporacji i deweloperów. 2020 rok przyniesie ze sobą nie tylko nową generację w postaci PS5 i nowego Xboxa, ale również worek gier. Dwie Yakuzy, dwie Persony, druga część The Last of Us, dwa Doomy, drugiego Nioha… sporo tych dwójek. Czy dwójki będą szczęśliwe? Huh, nawet historia Cyberpunka 2077, ma swoje korzenie w futurystycznym Cyberpunku 2020!

Oj, będzie w co grać!

Zapraszamy was do kontaktu na naszym Instagramie, Discordzie, Twitterkach, czy FaceBooku. Wszelkie linki znajdziecie na stronie głównej i menu po prawej. Do usłyszenia!