Aparaty w Huawei P40 Lite vs P40 Pro. Do czego dopłacamy?

Nie mam zamiaru zaprzeczać, że idea takiego porównania jest niecodzienna i skrajnie nieoczywista. Nikt normalny nie porówna do siebie smartphone’ów z tak odmiennych klas. Średniaka z Flagowcem. P40 Lite za 1000 zł z kosztującym ponad 4 tysiące P40 Pro. Na papierze różnica jest kolosalna. Teoria, a praktyka, to jednak dwie różnie rzeczy.

Ideą tego materiału nie jest pokazanie, jaki to Huawei P40 Lite jest zły, a bardziej ukazanie, do czego dopłacamy. No, przynajmniej w kwestii foto/wideo. O całej reszcie opowiemy sobie w pełnoprawnej recenzji, która oczywiście pojawi się na łamach naszego blogu w stosownym czasie. Teraz zapraszamy Was do porównania aparatów P40 Lite i P40 Pro!

Już w formie niepublicznego bonusu wrzucam filmik, jak P40 Pro radzi sobie w rozdzielczości 4K oraz 60 klatkach na sekundę

Wasze sugestie, plany na przyszłość

Dajcie później znać, czy materiał wam się podobał. Co powiecie na porównanie P40 Lite z P20 ? Nie ukrywam, że to mogłoby być interesujące. Nowy “średniak” kontra stary ex (semi?) flagowiec. Byłoby na pewno uczciwiej 🙂

Przypominam, że na łamach bloga P40 Lite otrzymał swoją pełnoprawną recenzję.

Zobacz: Test Huawei P40 Lite

The following two tabs change content below.
Wieloletni fan Nintendo i Zeldy, grywa też na sprzęcie Sony. Gadżeciarz, wielbiciel Tindera. Jest wielkim fanem urządzeń Xiaomi i Huawei. Bardzo lubi promocje i możliwie jak najtańsze zakupy nowego sprzętu - #Cebuladeals to jeden z jego ulubionych tagów śledzonych w social mediach.

1 komentarz do “Aparaty w Huawei P40 Lite vs P40 Pro. Do czego dopłacamy?

Dodaj komentarz i podziel się swoją opinią ;) Jest dla nas ważna!