Nadszedł czas na zmiany. Po wielu godzinach udało nam się w końcu dostosować nowy theme – skrajnie inny niż poprzedni. Pewnie część z Was widziała nasze komunikaty informujące o tym, że strona jest w budowie. Ogłaszamy koniec wielkich robót, teraz zacznie się dłubanina!

Ostatnie miesiące przebiegały pod znakiem optymalizacji naszej strony. Wspólnymi siłami udało nam się przyspieszyć działanie wersji mobilnej i desktopowej, choć musimy przyznać, że towarzyszyły temu krew, łzy i pot, bo totalnie nie znamy się na technikaliach. Co z tego, że zawodowo związany jestem z SEO, pracuję z contentem, a nie kodem! Idąc za ciosem postanowiliśmy zainwestować trochę pieniążków w nową skórkę – mamy nadzieję, że się Wam spodoba. Przypomnijmy sobie ostatni raz, jak wcześniej wyglądał nasz blog:

Pozostało kilka drobnostek do poprawy, ale póki co nie będziemy się nad nimi rozpływać. Lepiej w to miejsce wrzucić trochę publicystyki 🙂 Niebawem opublikujemy również nowy epizod naszego podcastu o gierkach. Tymczasem dziękujemy Wam za odwiedzanie naszego bloga, śledzenie w social mediach i miłe słowa, które do nas trafiają <3