Pierwszy, tegoroczny epizod Podcastu Trigger, to bezpieczny krok w stronę 2021 roku i jego atrakcji. Przy okazji oglądamy się za siebie i wspominamy co ciekawsze tematy z minionych 12 miesięcy. Przy mikrofonach pełny skład w postaci COVIDowych Tomków, Kamila i Pawła. Główny temat audycji? Nierealny.

Nierealny, a przynajmniej w wydaniu Kamila, bo… no właśnie! Nie będę wam przecież streszczał, bo to nie o to chodzi. W każdym razie porozmawiamy głównie o gierkach jakich nam brakuje i w jakie chcielibyśmy zagrać w najbliższym czasie. Cała nasza czwórka, to absolutnie rożne gusta, pomysły, preferencje i jak nie trudno się domyślić, każdy zagrałby w coś innego.

W pierwszym epizodzie Podcastu Triggger 2021, darowaliśmy sobie postanowienia noworoczne, bo przyznajmy sobie szczerze – przy tak dynamicznej sytuacji w branży i na świecie i W OGÓLE… ciężko o realizację szalonych pomysłów. Idziemy na żywioł, ale w konkretnym kierunku 😉 Z mojej strony obiecuję Wam, że postaramy się by nasze materiały i publikacje stały na możliwie wysokim poziomie.

Przypominam, że możecie nas złapać na naszym kanale Discord i Twitterze (firmowym i naszych prywatnych), gdzie jesteśmy najbardziej aktywni. Do usłyszenia!