Niezmiernie cieszy nas, że coraz częściej dopytujecie o kolejny epizod podcastu Trigger! Dzięki wielkie – wiele to dla nas znaczy! W tym wpisie przybliżę ostanie dwa epizody, będzie krótko, bo czas który chcę Ci uszczknąć to ten nagraniowy.

Lista:

Trigger Podcast #61 – Nintendo, emulacja na Xbox i kilka gierek

W tym odcinku poruszyliśmy kilka tematów – od dramy z Nintendo w tle poprzez legalną emulację na konsolach Xbox Series S|X i na kilku ogrywanych gierkach kończąc.

Pojawiły się głosy, że Nintendo nie wydaje polonizacji, bo gracze są źli. Kiedyś piracili, a dziś kupują gierki za pół darmo u Brazylijczyka, więc cebulą jedzie na kilometr. Dzielą się też kontem on-line i w ogóle. Pochyliliśmy się nad tym tematem w kontekście działań Nintendo i tego, czy faktycznie mamy się czego wstydzić. Oprócz tego Paweł podzielił się swoimi doświadczeniami z emulacji na Xbox Series S – RetroArch daje radę, ale z małymi problemami!

Lista recenzji omówionych w tym epizodzie:
Metroid Dread (Nintendo Switch)
Chernobylite (PS4)
Insurgency (Xbox Series S)
Diablo 2 Resurrected (PC)

Aha i łapcie na dokładkę autorską playlistę do Forza Horizon na Spotify! Obiecał, zdobił i dał. Słuchajcie tego wszyscy!

Trigger Podcast #62 – Remake sterego epizodu przy wsparciu Jednego -Ciężkiego – Majka

A dokładniej to Stillo z Ciężkich Majków (dawniej Bezimienny Podcast) wsparł nas swoim głosem podczas nagrywania 62 epizodu! Dzięki wielkie!