Wiem, że nasz blog skupia się na sprawach związanych z grami czy nowymi technologiami i człowiek woli czytać o rzeczach znacznie milszych. Z góry przepraszam za odstępstwo od reguły, aczkolwiek sprawa jest na tyle poważna, że muszę nagiąć kilka zasad. Tym bardziej, gdy temat jest wyższej wagi i bezpośrednio dotyczy mojej rodziny.

Łukasz „Dżujo” Kujawa to wieloletni autor PSX Extreme. Świetny, skromny człowiek i kuzyn, któremu zawdzięczam bardzo dużo w moim życiu. To dzięki jego osobie tak pokochałem świat elektronicznej rozgrywki. Był dla mnie jak mentor. Zawsze też mogłem na nim polegać.

Niestety stan zdrowia jego syna znacznie się pogorszył. Mózg Roberta został zaatakowany przez autoimmunologiczne zapalenie, które jest skutkiem zespołu PANS (poinfekcyjny zespół zaburzeń neuro-psychiatrycznycznych). PANS to stan autoimmunologiczny wywołany infekcją, który zakłóca prawidłowe funkcjonowanie układu neurologicznego.

W imieniu swoim i mojej rodziny prosiłbym o wsparcie mojego kuzyna w tym trudnym czasie. Po więcej szczegółów zapraszam do odwiedzania strony https://www.siepomaga.pl/robert-kujawa oraz stronę fundacji https://dzieciom.pl/podopieczni/39686?fbclid=IwAR1z4AxoPxksvaPBj8Nz7ya9wx0Bel0CCl5YrilwkSDDni51DbOGzfiCf5Y

Każda złotówka się liczy. Z góry dziękuje za okazaną dobroć 🙂