Xbox Game Pass to subskrypcja Microsoftu, która staje się coraz popularniejsza. Każdego dnia nowi gracze przekonują się, że omawiany abonament to naprawdę dobra opcja dla osób, które nie chcą przepłacać za gry wideo. Nie jest bowiem tajemnicą, że obecne ceny produkcji konsolowych do najniższych nie należą – za pojedynczy egzemplarz nowej gry AAA na Xboxa Series X czy Series S często trzeba zapłacić nawet 350 zł.

Nie jest też tajemnicą fakt, że biblioteka Xbox Game Pass stale się rozrasta. Dlatego też nikogo nie powinien przesadnie zdziwić fakt, że w sierpniu w usłudze zadebiutuje garść ciekawych gier. W niniejszym tekście przyjrzymy się trzem tytułom, na które szczególnie warto czekać.

Najciekawszy premiery sierpnia w Xbox Game Pass – TOP 3

Wszyscy jesteśmy tu dla konkretów, więc darujmy sobie przedłużanie i od razu skupmy się na najciekawszych premierach przyszłego miesiąca w XGP. Kolejność gier jest przypadkowa.

Hades na Xbox Series S|X

1. Hades

Hades jest wysoko ocenianą produkcją z gatunku rogue-like, którą opracowało studio Supergiant Games odpowiedzialne m.in. za takie tytuły jak Transistor czy Pyre. W grze wcielimy się w postać syna Hadesa, który za wszelką cenę chce się wydostać z podziemnego królestwa swojego ojca. Celem bohatera jest dotarcie na mityczny Olimp. Podczas zabawy zgładzimy całą masę potężnych przeciwników za pomocą zróżnicowanego oręża w losowo generowanych lokacjach. Jak w wielu grach tego typu, twórcy przygotowali całkiem ciekawy system rozwoju postaci. Wraz z postępami w rozgrywce będziemy zdobywać coraz to ciekawsze umiejętności, dzięki czemu o nudzie nie może być mowy.

Hades zadebiutuje w Xbox Game Pass już 13 sierpnia.

Twelve Minutes na Xbox Series S|X

2. Twelve Minutes

Twelve Minutes to przygodowy thriller z takimi gwiazdami jak James McAvoy, Willem Dafoe czy Daisy Ridley. Głównym bohaterem opowieści jest mężczyzna, który został zabity, lecz zamiast zasnąć na wieki, obudził się 12 minut przed całym zajściem. Po “ponownych narodzinach” protagonista szybko zdaje sobie sprawę, że utknął w pętli czasowej. Zadaniem gracza będzie ustalenie, co tak naprawdę się dzieje; stawka jest wysoka.

Twelve Minutes pojawi się w Xbox Game Pass 19 sierpnia.

Psychonauts 2 na xbox series S|X

3. Psychonauts 2

Psychonauts 2 to kontynuacja kultowej platformówki z 2005 roku. Głównym bohaterem gry jest znany z pierwszej części chłopak imieniem Razputin, który wyróżnia się parapsychicznymi zdolnościami. Kiedy protagonista odkrywa, że do międzynarodowej organizacji szpiegowskiej, do której należy, wkradł się intruz, postanawia ukrócić jego misterny plan przywrócenia do życia złoczyńcy znanego jako Maligula. Rozgrywka w Psychonauts 2 będzie polegała przede wszystkim na przemierzaniu kolejnych zręcznościowych etapów i rozwiązywanie niezbyt skomplikowanych zagadek.

Psychonauts 2 trafi do Xbox Game Pass w dniu 25 sierpnia.

Najciekawsze premiery sierpnia w Xbox Game Pass – podsumowanie

To by było na tyle, jeśli mowa o wyselekcjonowanych przez nas tytułach, które trafią do Xbox Game Pass w przyszłym miesiącu. Nie da się ukryć, że sierpień zapowiada się nad wyraz ciekawie; wielu subskrybentów usługi Microsoftu z pewnością już zaciera ręce.

Dajcie znać w komentarzach, za którymi grami z powyższej listy wy czekacie najbardziej!