W końcu – po wielu bojach, zmianie terminów i przeciwnościach losu, udało się dowieźć 65 epizod podcastu Trigger! Tematem odcinka jest Elden Ring, czyli gierka typu w umieranie często i bardzo. Podobno jest to najlepsza gra, jaką kiedykolwiek stworzył człowiek.

W odcinku, oprócz stałych bywalców w postaci Pawła, Tomka i mnie, gościnnie wziął udział Jacek, szerzej znany jako GooJunPyo – twórca jutubowego kanału JapSpam oraz JapSpamPodcast. Pierwsze minuty materiału dotyczą rzeczy dla mnie totalnie niezrozumiałych, ale takich, które są wielką zajawką Jacka – jakieś arcade sticki i inne klawiatury do grania w gry typu bicie się na arenach.

To jest jedynie przystawka, ponieważ głównym daniem, jakżeby inaczej, jest Elden Ring. Growy mesjasz 2022 roku i prawdopodobnie całej dekady. Gra nieidealna, lecz niesamowicie wciągająca. Zachwycająca pomysłami, niesamowitym światem i mnogością możliwości. Tak przynajmniej twierdzą Paweł, Tomek i Jacek, bo ja tam nie lubię gier w umieranie. Ale jak ktoś lubi tego typu gierki, to z pewnością będzie ukontentowany.

Zachęcamy gorąco do odsłuchu! Jak zawsze jest pełno śmiechów, błaznowania i konkretów związanych z głównym tematem epizodu. Jest też pojazd po Horizon Forbidden West, bo wiecie, gierek ze wspinaniem się na wieżę już wystarczy.

Zachęcamy też do śledzenia Jacka na Twitterze!

GooJunPyo (@GooJunPyoPL) / Twitter

jebać putina