O nas

Gry video. Dojrzewaliśmy z nimi i dorośleliśmy z nimi. Od zawsze je kochaliśmy i ich nienawidziliśmy. Stały się integralną częścią naszych żyć i naszą pasją. Przez lata pisaliśmy o nich oraz wgryzaliśmy się w branżę i poznawaliśmy jej sekrety. Przyszedł czas, byśmy zaczęli robić to na własnych zasadach. Operacja Panda i Trigger Podcast to nasz hołd dla gier video i kultury popularnej. Mamy nadzieję, że będziecie się przy naszych materiałach bawili równie dobrze jak my, gdy je tworzyliśmy.

Twórcy bloga i podcastu

Paweł „Coati” Orawski
Gracz i pasjonat od zawsze. Pierwszy sprzęt do grania, który z zasadzie stał się zapalnikiem do rozwijania pasji, to było poczciwe Commodore 64. Dalej było już tylko z górki i skacząc z kwiatka na kwiatek, Paweł stał się wierny obozowi Sony i w marginalnym stopniu Nintendo. Aha, W międzyczasie wpadł w sidła nowego hobby zwanego… High-End Audio (na szczęście tylko portable). Fan japońszczyzny, rzadko kończy jakieś gry dwa razy, nie lubi sportówek i padów od xboxa ?
Twitter | Instagram | PSN: CoatiXan


Kamil „Gumcol”
Gracz z ponad 25-letnim stażem. Ex-radiowiec i dziennikarz, obecnie związany z branżą SEO. Dużo krzyczy (szczególnie podczas rozgrywek on-line), często gada głupoty, jest fanbojem serii Persona i Duke Nukem 3D. Najbardziej lubi gry w cenach promocyjnych – im taniej, tym lepiej! Lubi dobrze pojeść, co niestety widać po rosnącym bębnie, raczej domator. Kiedyś grał tylko na PC, dziś wielbiciel konsol Sony i Switcha.
Twitter | Instagram


Tomasz „C-Boy” Zamojski
Wieloletni fan Nintendo i Zeldy, grywa też na sprzęcie Sony. Gadżeciarz, wielbiciel Tindera. Jest wielkim fanem urządzeń Xiaomi i Huawei. Bardzo lubi promocje i możliwie jak najtańsze zakupy nowego sprzętu – #Cebuladeals to jeden z jego ulubionych tagów śledzonych w social mediach.


Tomek „Danteveli” Piotrowski
Szwendający się po świecie laowai. Interesuje się wszystkim, co straszne i od lat pisze książkę o grozie z Chin i Korei. Przygnieciony przez kupkę wstydu nieustannie kupuje nowe tytuły, w które zagra na emeryturze. Nie oddał swojego serca żadnemu systemowi, ale to na PS2 i PC pojawiły się jego ukochane gry – Silent Hill 2 i Fallout 2. Nie kapuje fenomenu większości popularnych gier i zagrywa się w produkcje o rozjeżdżaniu zombie karetką lub jakieś musou.
Twitter | Instagram


Duchy

Mateusz „Metzen” Jankowski
Jeden z założycieli i wieloletni sponsor bloga Operacja Panda. Dziś nieco się wycofał w cień ale nadal serduszkiem jest z nami.

Jak był mały, lubił patrzeć jak jego brat gra w Diablo i Warcrafta 2, później nie stać go było na komputer, który pociągnąłby GTA2. Obecnie akolita SONY o reaktywujących się ciągotach do wszystkiego, co japońskie. Poza graniem i czytaniem komiksów tłumaczy, pije dużo whiskey i rozmawia po niemiecku z rozgniewanymi ludźmi. Gry nie muszą być dla niego „sztuką”, żeby dać mu „coś więcej”.

Współpracują z nami

  • Przemo „Zaix” Sztejdur
  • Igor „Pięknykapeć” Chwedoruk

Prawa autorskie i informacja prawna

Wszelkie prawa zastrzeżone – Kopiowanie tesktów tylko za zgodą autorów.
Kontakt w sprawach branżowych i nie tylko, w zakładce kontakt.