Przyjaciele

Na przestrzeni tych kilku lat, jakie istniejemy pod szyldem Operacja Panda oraz Podcast Trigger, poznaliśmy i zaprzyjaźniliśmy się z wieloma ciekawymi ludźmi. Część z nich to po prostu nasi fani i supporterzy, a części to osoby, z którymi dane nam było współpracować lub po prostu dzielimy wspólną pasję i – jak to się mówi – „nadajemy na tych samych falach”. Poniżej lisa osób, stron, a także firm, które polecamy z całego serca. Prócz zwykłego wyliczania, postaramy się również opisać, skąd my się właściwie znamy…

PopkulturaOdSerca.pl

Z Mateuszem „Minimaksi” znamy się dużo dłużej niż istnieją nasze internetowe projekty. Choć poruszamy się w nieco innych rejonach naszej pokulturowo-growej branży, to jednak połączył nas podcast Trigger, w którym Mateusz już kilka razy wziął udział. Gorąco polecamy jego blog i profile społecznościowe, gdzie znajdziecie recenzje gier, filmów oraz zestawów Gundam!

Galeria Grozy

Strona niestety nie jest już aktywna, wiecej Dantego znajdziecie u nas (a jak!) oraz na gameplay.pl!

Galeria Grozy, to poboczy projekt, a zarazem jedno z marzeń Tomka „Danteveli” Piotrowskiego, czyli naszego wieloletniego współpracownika i przyjaciela. GG, traktuje o bardzo trudnym medialnie temacie horrorów. Straszaków w praktycznie każdej formie. To właśnie u Tomka, który jest chodzącą encyklopedią „zjawiska” jakim są właśnie horrory, znajdziecie najświeższe i najciekawsze informacje, który próżno szukać w innym miejscu polskiego Internetu.

IMGN.PRO

Nasz pierwszy podcastowy gość z branży developerskiej, ówcześnie powiązany był z IMGN.PRO. Maciej Izworski, bo o nim mowa, podzielił się z nami informacjami na temat tego jak wygląda dzień z życia developera, co to ten mityczny crunch oraz jak zacząć swoją przygodę w developerce gier na polskim rynku (i nie tylko). Podcast z udziałem Macieja znajdziecie pod adresem: Praca w branży gier – Wywiad.

Life Geek

Życiowy projekt Natalii Dołżyckiej-Uchto, to strona, portal, przystań dla wszystkich technologicznych freaków. Obecnie Natalia skupia się w dużej mierze na optymalizacji czasu pracy oraz dobrych nawykach, które prowadza do dobrego i produktywnego życia. Na stronie Life Geek, znajdziecie dziesiątki poradników i tipów – sprawdźcie sami. My, w ramach Podcastu Trigger, rozmawialiśmy o usługach Google oraz Project Stadia. Zapraszam do posłuchania!

Nerds’ Kitchen

Jedzenie w grach… Nie uwierzycie, ale najpierw wymyśliliśmy temat kolejnego epizodu Triggera, a dopiero potem odkryliśmy istnienie Nerds’ Kitchen! Szybki kontakt z Anitą „Deer” Sarną i tak oto nagraliśmy kolejny kooperacyjny epizod pt. Jedzenie w grach x Nerds’ Kitchen. Pamiętajcie aby nie słuchać na czczo, bo momentalnie zgłodniejecie!

Strefa PSX

Portal powstały z miłości do pierwszego PlayStation i co tu dużo pisać – po prostu hobby przekutego na pasję. Znajdujące się na Strefie PSX zrzesza wielu fanów konsol Sony. Najpierw przede wszystkim użytkowników szaraka, dziś już całkiem pokaźną grupę osób zainteresowanych wszystkimi generacjami konsol Sony. Bodzio, założyciel strony, bardzo dba o merytoryczną stronę Strefy, co widać w świetnej publicystce. Zdecydowanie warto tam zajrzeć!

SegaSky

Rolly, twórca Sega Sky, to ambasador marki SEGA w naszym kraju. Ma ogromną wiedzę i mnóstwo ciekawych historii związanych z grami niebieskich, czym kilkukrotnie dzielił się na łamach podcastu Trigger. Czynny scenowiec, który na swojej Stronie i swoich Social Mediach dzieli się najnowszymi informacjami i doniesieniami związanymi z Dreamcastem i Saturnem.

GeekGamer

GeekGamer to swego rodzaju kolektyw łączący podcasterów, youtuberów i publicystów. W tym jednym miejscu znajdziecie odnośniki do wielu kanałów tworzonych przez zajawkowiczów. Ekipa tworząca GeekGamer jest barwna, a ojciec-założycie, Kenet, jest otwarty na podjęcie współpracy z kolejnymi osobami.

geekretro.pl

Geekretro tworzy jedna osoba – Pan Nindyk. Na stronie znajdziecie sporo publicystyki, w tym wywiadów z autorami gier. Pseudonim autora zobowiązuje, na stronie znajduje się sporo informacji o grach indie, głównie na konsolę Nintendo. Aktywnie działa w Social Mediach, zachęcamy do śledzenia Nindyka na Twitterze, ponieważ dzieli się nowościami i ciekawostkami ze świata gier.

Improbite

Improbite, czyli Karol Riebandt, został lata temu obrażony gdzieś w sieci przez Pawła „Coatiego”. Na szczęście wszyscy obracamy to w żart i wspieramy Karola w jego publicystyce. Elokwentny młody człowiek, który ma dryg do pisania nie tylko na swoim prywatnym blogu, ale też na gameplay.pl. Polecamy jego publicystykę!


Mamy szczerą nadzieje, że w ramach współpracy, lista stale będzie się rozrastać. Jeśli szukacie informacji o nas lub po prostu chcecie pogadać, to zapraszam na nasz kanał Discord oraz do mediów społecznościowych – linki w stopce!