Żyjemy w czasach, konsumpcji najróżniejszych treści. Jednymi z najlepiej przyswajanych i prostych w odbiorze, są po prostu seriale. W najnowszym epizodzie Triggera rozmawiamy właśnie o telewizyjnych tasiemcach. Przy okazji tworzenia konspektu do nagrania postanowiliśmy, że będziemy się trzymać dosyć wąskich ram czasowych (z wyjątkami). Obejmujących w miarę świeże seriale z ostatnich 1-2lat. Czyli co widzieliśmy w 2018 roku (głownie). 

Dlaczego? Proste pytanie i prosta odpowiedź – po prostu wierzymy, że jeśli już tu trafiłeś, to interesujesz się szeroko pojętą popkulturą. Co za tym idzie, i nie trzeba Ci rekomendować lub odradzać, starszych tytułów. 

Tomasz! Wracaj!

Podczas nagrania usłyszycie mój (Paweł) głos oraz Kamila i Paulinę. Niestety zabrakło tym razem Tomasza, ale będziemy walczyć, by do nas powrócił. Bo kto jak kto, ale to właśnie Tomasz ma chyba największą wiedzę pokrywającą się z tematami naszych podcastowych rozmów.

Seriale – Co widzieliśmy w 2018 roku

Wracając do tematu. Seriale, jakie wpadły do naszego zestawienia, to prawdziwa mieszanka stylów i koncepcji. Od dystopijnych wizji przyszłości (Altered Carbon, Black Mirror), poprzez problemy dzisiejszego świata (Trzynaście powodów) i na nieco głupkowatych opowieściach kończąc (Zadzwoń do Saula, iZombie). Oczywiście nie zabrakło blockbusterów w postaci Gry o tran czy Stranger Things (mogę to zaliczyć tak?). 

Jedne z tych seriali dostały od nas lekkie baty , nad innymi nieco się zastanawialiśmy, kilka zarekomendowaliśmy, a całą resztę pozostawiamy wam do końcowej oceny.  

Przypominamy, że wszystkie epizody podcastu możecie odsłuchać na wiele sposobów – zadbaliśmy aby nasza dostępność była “elastyczna”.