Zmęczony? Posłuchaj tekstu!
Getting your Trinity Audio player ready...

W tym miejscu miała być pełnoprawna recenzja Moving Out 2. Aczkolwiek z racji upałów, moich perturbacji zdrowotnych oraz tego, że nie mogę przekonać do gry w co – op, tak jestem zmuszony do podzielenia się do moich luźnych przemyśleń. A w skrócie brzmią one….

Nie oczekujesz rewolucji a jedynie więcej tego samego?  Moving out 2 w pełni sprosta waszym oczekiwaniom. Nic więcej nie musicie wiedzieć.

Osobiście nieco bym się przyczepił do wydania na Switch’a tudzież zasadności kupowania tej edycji.   Ok,  o ile gra chodzi stabilnie w tych 30 klatkach, tak patrzę na te Moving Out 2 i później na ostatnio testowanego Pikmina 4, tak stwierdzam, że ktoś tu po prostu poszedł po najniższej linii oporu w kwestii optymalizacji. Po prostu idziemy z suwaczkami w dół z detalami, daj kompiluj  i fajrancik. Hajs się zgadza. Definitywnie nie widać tutaj żadnego „postaranka” Definitywnie Pstryka stać na więcej. 

To jest gra!

Kontynuując wątek Moving Out 2.

Z racji tego, że tytuł jest głównie przeznaczony do kanapowego multika, tak przenośność Switch’a na nic się zda. No chyba, że macie sokoli wzrok i przywykliście do wspólnej zabawy na 7 calowym ekranie. Nie wiem jak u Was, ale dla mnie średnio wygodne rozwiązanie. Wniosek? Po co przepłacać jak na innych platformach można mieć ładniej i płynniej? 😉

Moving Out 2, to druga część popularnej serii szalonych zręcznościówek, gdzie wcielamy się w pracowników firmy przeprowadzkowej. Gra oferuje możliwość zabawy zarówno solo, jak i w trybie współpracy (na jednym ekranie lub online). Tytuł jest efektem współpracy między zespołami SMG Studio i DevM Games, wydawcą jest firma Team17.

Główne Zalety:

  • Zabawna i szalona rozgrywka: Gracze przenoszą meble i przedmioty w nietypowy sposób, co tworzy dynamiczną i humorystyczną atmosferę.
  • Różnorodność postaci i lokacji: Gracze mają do dyspozycji zarówno zwariowane postaci, jak i egzotyczne lokacje, co dodaje urozmaicenia do rozgrywki.
  • Tryb współpracy online: Nowość w serii, umożliwiająca zabawę z innymi graczami przez Internet, co poszerza możliwości rozgrywki.

Główne Wady:

  • Powtarzalność zadań: Mimo różnorodności zleceń, mechanika przenoszenia mebli może stać się monotonna po dłuższym czasie gry.
  • Brak głębokiej fabuły: Gra stawia na akcję i rozrywkę, co może niezbyt przekonać graczy oczekujących głębszej narracji.
  • Prosta oprawa graficzna: Choć utrzymana w kreskówkowym stylu, może nie spełnić oczekiwań graczy oczekujących bardziej zaawansowanej grafiki.

Podsumowując. Moving Out 2  to taki dopakowany mission pack bez specjalnych udziwnień. Fundamenty rozgrywki nie zmieniły się ani trochę.  Jeżeli macie z kim grać to ubaw po pachy macie zapewniony. Samemu już niekoniecznie, a czasem robi się wręcz frustrująco  (misje na farmie – patrzę na was). „Moving Out 2” to kontynuacja serii, w której akcja i humor są kluczowymi elementami, jednak powtarzalność zadań i brak zaawansowanej fabuły mogą wpłynąć na pozytywne doświadczenie graczy.

Za udostępnienie gry do testów na Nintendo Switch dziękujemy agencji KoolThings 🙂

Moving Out 2

159
0

Zalety

  • Idealne do kanapowego grania

Wady

  • Dyskusyjna jakość wersji na Pstryka